STRONY INTERNETOWE / PROJEKTY GRAFICZNE / BRANDING | Zadzwoń lub napisz kontakt@annamaciejczyk.pl
Strony internetowe dla firm
Skuteczne strony internetowe dla biznesu

Strona internetowa to bardzo skuteczne i niezwykle ważne narzędzie marketingowe. To miejsce Twojej firmy w sieci, do którego trafiają klienci.

Dobrze skonstruowana, przyjazna w obsłudze i spójna z całą strategią graficzną strona internetowa, niezwykle skutecznie codziennie zdobywa nowych klientów dla Twojego biznesu.

Bezpłatna konsultacjaRealizacje

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Więcej klientów

Dziś wszystkiego szukamy w internecie. Twoi potencjalni klienci też. Dlatego to tutaj (w internecie) będą szukali Twoich usług lub produktów. Trafiając na Twoją stronę, mogą zostać Twoimi stałymi klientami.

Większa sprzedaż

Wiesz, że nawet 50% potencjalnych klientów nie wybiera do współpracy firm, które nie mają strony internetowej? 75% nabywców przyznaje, że to właśnie obecność firmy w internecie decyduje o decyzji zakupowej.

Darmowa reklama w internecie

Strona internetowa jest otwarta przez 24h. Klient może poznać Ciebie, firmę i ofertę w każdym momencie. Skuteczna i profesjonalna strona www potrafi zastąpić przedstawiciela firmy. Nie trać klientów, zrób stronę.

Jaka powinna być Twoja skuteczna strona internetowa?

Skuteczność strony internetowej zależy od wielu czynników, które opisałam obok. To właśnie te 6 rzeczy sprawia, że klient wchodząc na Twoją stronę jest w stanie Ci zaufać i dostrzec w Tobie godnego zaufania kontrahenta.

Zawsze aktualna

Użyteczna

Szybka

Prosta

Funkcjonalna

Nowoczesna

Stworzenie Twojej skutecznej strony internetowej może być łatwe i szybkie

Przeprowadzę Cię osobiście przez cały proces realizacji

Jak wygląda proces tworzenia Twojej strony internetowej?

Rozmowa / brief

Rozmowa / brief

Poznaję potrzeby i cele, które ma osiągać strona Twojej firmy. Prześlę Ci formularz z pytaniami o Twoją stronę. Znajdziesz go też tutaj.

Przekazanie materiałów

Przekazanie materiałów

Przesyłasz mi e-mailem treści, zdjęcia, video lub inne materiały jakie chcesz zamieścić na swojej firmowej stronie internetowej.

Przedstawienie oferty

Przedstawienie oferty

Na tym etapie gdy już wiem czego dokładnie potrzebujesz i jakie są cele, przedstawiam Ci polecane rozwiązania i ofertę współpracy.

Realizacja

Realizacja

Rozpoczynam prace nad stroną internetową. W tym kroku ściśle współpracujemy ze sobą, słucham Twoich sugestii i doradzam.

Przekazanie gotowej strony

Przekazanie gotowej strony

Przekazuję Ci wszystkie dane dostępowe do strony. Jeśli zajdzie potrzeba przeszkolę Cię z podstawowej obsługi Twojej strony.

Formalności

Formalności

Bez zbędnych komplikacji, stosuję maksymalnie uproszczony proces, który pozwoli nam błyskawicznie zacząć działać.

Zakończenie realizacji

Zakończenie realizacji

Przeprowadzam ostateczne testy, sprawdzam poprawne działanie oraz przygotowuję stronę do ostatecznego przekazania klientowi.

Wybrane realizacje